Anasayfaya Dön

Manisada Sıralı Otogaz Sistemleri, İzmirde Sıralı Otogaz Sistemleri, Özden Lpg Sistemleri, otogaz

Zafer Mah. 2. Küçük San. Sit. 738 Sk No:1 Salihli/Manisa
Tel: (236) 715-3981 Fax:(236) 712-3625 Cep:(236) 715-3982
Üye
Manisada Sıralı Otogaz Sistemleri, İzmirde Sıralı Otogaz Sistemleri, Özden Lpg Sistemleri, otogaz
191471.jpg

Yetkili Adı
: Mesut Güllü
Adres
: Zafer Mah. 2. Küçük San. Sit. 738 Sk No:1
Şehir/İlçe
:

Manisa / Salihli

Telefon
: (236) 715-3981
Cep Tel
: (236) 715-3982
Faks
: (236) 712-3625
Sektörler
: Sıralı Otogaz Sistemleri, , Otogaz
Email
: info@ozdenlpgsistemleri.com
Web
: www.fbrlpg.com.tr
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 1 /5)
(1 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 1276 kez ziyaret edildi.
Firmamızı sosyal platformlarda paylaşmak ister misiniz?
Paylaş
Hakkımızda

                                                    ÖZDEN OTO LPG

 

 

Firmamız 1999 yılında otogaz sektöründe faaliyetlerine sistemlerin ithal edilmesi, pazarlanması ve montajıyla başlamıştır.


 

Daha sonraki yıllarda pazarın genişlemesine paralel olarak otogaz sistemlerinde imalat ve ürün geliştirmeye ağırlık verilmiştir.


 

Firmamız yatırımlarını hızla arttırmaya devam ederek; dünyadaki küresel ısınmanın doğurduğu petrole alternatif yakıt arayışına cevap verebilmek için, dünya kalitesinde Alternatif Yakıt Ekipmanları üretip satmayı hedeflemektedir. Firmamız ISO9001:2000 ve E7 67R-01 Belgelerine sahiptir.
 

 

Firmamızda garantili, sorunsuz, kaliteli, ekonomik, kolay temin ve servis imkanı ile %100 müşteri memnuniyeti ilkemizdir.

 

VİZYONUMUZ

 


Sektörün bilgi birikimini firmamızın yenilikçi ruhu ve dinamik yaklaşımıyla entegre bir dünya markası olmak.MİSYONUMUZ

 


Tüketici beklentilerini dikkate alarak ürün kalitesinden ve güvenliğinden asla taviz vermeyen, çevreye  saygılı ürünler sunmak.

 

Hedefler ve Projeler

 

 

Müşteri memnuniyetini kazanmak esastır çünkü memnun olan müşteri en etkili tanıtımdır.Ürün  kalitesi ve güvenliğinin yanı sıra satış ve satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini kazanmak için hedeflerimiz;Firmamızın üretim  hatasından kaynaklanan müşteri şikayetlerinin oranını sıfıra indirmek
Garanti kapsamında verilen servis oranını en az seviyeye indirmek Yurtiçi satışlarımızı ve bayi sayımızı artırmak
.

 Firmamız kendi bünyesinde dönüşüm ekipmanlarının araca montajı yapılmamakta Türkiye nin birçok yerinde hizmet veren yetkili bayilerimizle LPG yakıt sistemi dönüşümü sağlanmaktadır. Satış hizmeti sunumu ve doğru montaj ile “AKL ,KME.S.P.Z.O.O VE ROMANO ” markalarının imajını, ürün ve sistemlerimizin kalite ve performansını korumak için Yetkili Bayilerimizin eğitim ve gelişmesine katkıda bulunmak için çalışmaktayız.

 

Firmamız  tarafından bizimle çalışmak isteyen bayilere montaj, satış, tamir ve bakım kursları ile eğitim verilir ve eğitimlerde başarılı olan bayilere AKL ,KME.S.P.Z.O.O VE ROMANO Otogaz  Sistemleri Eğitim Semineri Başarı Sertifikası verilerek yetkilendirilir. Yetkili bayilerimize ihtiyaç duydukları an teknik bilgi desteği sağlanır ve gerektiğinde eğitim tekrarlanır.  Satış sonrası servis hizmetlerimizle de garanti kapsamında ürünlerimizle ilgili karşılaşılan problemlerde gerekli teknik hizmet sağlanır.

 

HİZMETLERİMİZ

 


LPG Montaj Hizmetleri

 


Karbüratörlü ve enjeksiyonlu araçlarınız için LPG dönüşüm hizmeti verilmektedir. Bu hizmetimizde araç marka ve modelinize göre en uyumlu çalışabilecek lpg seti belirlenerek bilgilendirilme  yapılmaktadır. Ardından çizilen montaj projesi ile hemen montaj aşamasına geçilmektedir. Montaj sırasında aracınıza hiç bir zarar verilmemektedir. İsteğinize uygun gaz deposu seçimi  hakkınızı kullanabilirsiniz.

 

 


Montaj aşamasından sonra gaz kaçak testleri ve son ayarların ardından test sürüşü gerçekleştirilir. Sıralı sitem montajları, kullanılacak sistem ve araca göre 1 ila 3 gün  sürebilmektedir.LPG Tadilat Hizmetleri

 


Lpg tadilat işlemleri, Araca LPG yakıt sistemi monte edilmesinin tescil ettirilmesidir.

 


Lpg tadilat işlemleri için gerekli evraklar:

 


1. Vekaletname


2. Tescil ve trafik belgeleri (Ruhsatlar)


3. LPG takılan yerden alınan Montaj Tespit Raporu, Fatura ve diğer montaj evrakları,


4. Makine Mühendisleri Odasından alınan LPG Sızdırmazlık raporu


5. TUVTURK Araç Muayene İstasyonundan ek 1 Formuna yapılan tespit muayenesi

 


Not: LPG tadilat işlemleri için değişikliklerin 1 ay içinde tescil ettirilmesi zorunluluğu vardır.

 

 LPG Araç Projelendirme

 


Araç lpg projesi, her ilde, o ilin Makine Mühendisleri Odası'nın yetkisinde olan ve aracın lpgye uygunluğu ile yapılan lpg dönüşümü standartlara uygun olarak yapılmış olduğunu  gösteren matbu belgelerden oluşur. Yetkili servislerde çalıştırılması zorunlu olan, imza yetkisine sahip Makine Mühendisleri tarafından yapılır.

 

 


Lpg projesi, verildiği il sınırları içinde geçerlidir. Bununla beraber, başka bir ilde ruhsat işletecek olanların, yalnızca Sızdırmazlık Raporunu, projeyi aldıkları ilden  almaları yeterli olur. Lpg Projesinin içinde her yıl vize yapılması zorunlu belgeler olduğundan, proje bir yıl geçince işlevsiz hale gelir. Ayrıca proje, faturası ile birlikte işlem gördüğünden, fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde işletilmez ise cezaya girer, cezalı olarak işletilir.

 LPG Bakım Hizmetleri


Firmamız her marka aracın lpg tamir ve bakım onarım hizmetlerini yapmaktadır. Bilgisayarlı test cihazlarımızla tüm marka araçlara lpg arıza tespiti yapılmakta, periyodik bakımlarınız uzman, deneyimli ve sertifikalı ustalarımız tarafından onarılmaktadır.


 
LPG Teknik Destek Hizmetleri


Aynı anda beş araca hizmet verecek şekilde tasarlanmış teknik servisimiz, gereksinim duyulan her türlü teknik donanıma sahip bulunmaktadır. Servis içinde geniş bir ortamda, araçlarınız zarar görmeden dönüşüm hizmetleri kısa sürede tamamlanmaktadır.Otopark sıkıntısı çekmeden yararlanabileceğiniz, işlemleriniz yapılırken keyif alabileceğiniz bir servis yapısında olan Özden LPG Sistemleri  sizin için en iyisini yapmakta kararlıdır.

 

ÜCRETSİZ GAZ ÖLÇÜMÜ İÇİN SİZİ BAYİLERİMİZE BEKLİYORUZ...

 

Şubelerimizle ilgili detaylı bilgi için İnternet sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.


www.ozdenlpgsistemleri.com

Facebook Yorumları

İstatistikler
Sitemizde şuan, 29 Online Ziyaretçi olup, Bugün 14920, Toplamda 6983873 kez ziyaret edilmiştir.
Sitemizde 184 altın firma, 42704 normal firma ve toplam 42888 firma bulunmaktadır.
Bizi Takip Edin